Castle-sk.com
19Apr/1210

Knižné party a toalety

Fanfiction

Originálny názov: Book Parties & Bathrooms
Autor: ekc293
Prekladateľ: Petraela
Počet kapitol: 1
Rating: T
Popis: Knižná párty, na ktorú prišla, len aby mu spravila radosť. Čo spraví Kate, keď sa jej zdá, že až príliš veľa žien si myslí, že môžu flirtovať s jej priateľom?

----------------------------------------------------------------------------------

Knižné párty a toalety

 

Vedela som, že sem nemám chodiť.

To bola jediná vec, čo mala Kate Beckettová na mysli, keď stála vedľa urečnenej ženy, ktorá vôbec nespozorovala, že bola myšlienkami úplne niekde inde. Priložila si k perám pohár vína a pomaly si odpila.

Žena trkotala o zaujímavej knižnej párty a aká je vzrušená, že je tam, ale Kate jej nevenovala pozornosť. Nie, jej pozornosť sa úplne sústredila na hlavný dôvod prečo tu bola: Muža tej chvíle, jedného a jediného Richarda Castla.

Presne toho Richarda Castla, ktorý bol jej milencom už niečo vyše roka. Toho, ktorý bol práve obklopený skupinou žien, so šatami s príliš hlbokými výstrihmi a kratšími, ako by sa jej pozdávalo.

Žena očividne zaznamenala, že detektívka jej nevenuje príliš veľkú pozornosť, skĺzla pohľadom smerom, kam pozerala Kate, a prikývla.

„Ah,“ povedala, „je to fešák, však?“

Kate zovrela pery a jej oči boli stále prilepené na Rickovi. „To rozhodne je,“ súhlasila. Snažila sa udržať svoj hlas veselý, zatiaľ čo bojovala s túžbou napochodovať tam, hodiť ho na stôl medzi jeho vlastné knihy a ukázať tým ženám, ktoré napínali hrude na spisovateľa, že už nie je voľný.

Dnes večer vyzeral dobre. Skutočne dobre. Prostredie v kombinácii s množstvom ľudí, vytvorilo v miestnosti neznesiteľné teplo. Rick si vyzliekol pred pol hodinou sako, uvoľnil kravatu a vyhrnul si rukávy na tmavočervenej košeli. Užíval si reflektory a rozhovory s fanúšikmi a dopekla, keby pri tom nevyzeral tak úžasne. Keď si vyzliekol sako, lepšie vynikli jeho bicepsy a košeľa na mieste, kde mu obopínala hruď.

Kate si uvedomila, že žena stále rozprávala.

„Áno, ale z toho, čo písali v novinách, sa zaplietol s tou svojou detektívkou. Už sú spolu dlhší čas...“

Kate nebola prekvapená, že žena vedľa nej ju nespoznala. Kvôli jej práci a nebezpečenstvu rozpoznania (a pretože vedel, ako jej záleží na súkromí), si dal Rick úžasnú námahu s tým, aby sa jej fotky neobjavovali v novinách často. Posledný krát, keď sa niekde objavila, to bolo krátko po tom, čo spolu začali chodiť, a vtedy bola trochu chudšia a jej vlasy boli o odtieň svetlejšie a kratšie.

Kate sa pousmiala stále pozerajúc na svojho frajera. Bože, nenávidela hento pomenovanie. Znelo to nedospelo. Bol oveľa viac ako jej frajer. Bol jej partner a jej najlepší priateľ. Vypĺňal priestor v jej živote a v jej srdci, ktoré nechávala prázdne veľmi dlho.

A okrem toho, veci čo jej mohol urobiť? Nebolo na nich nič nedospelé.

„... myslím,“ žena pokračovala a jemne do Kate drgla, „že dúfajú, že v ňom zostalo čosi divoké z toho neposlušného chlapca.“

Katein úsmev opustil jej pery a zovrela trochu pevnejšie prsty na stopke pohára s vínom. Zahryzla si do jazyka, cítiac, že by nebolo vhodné informovať ženu, ktorá bola dosť stará na to, aby bola jej matkou, o tom, že v ňom zostalo mnoho divokosti. Dôkazom bolo to, čo robili včera v noci v sprche alebo dnes poobede na skrinke s oblečením, keď sa mali pripravovať na túto hlúpu párty.

Vedela, že nemala prísť. Neznášala, ako vystupoval na verejnosti, a on to dobre vedel. Keď za ňou minulý mesiac prišiel a opýtal sa jej, či s ním pôjde, pozerajúc na ňu svojimi psími očami, predstierala, že mu dokáže odolať. A keď mu potom povedala, že príde, jeho tvár sa rozžiarila ako slnko. Silno ju objal a zdvihol ju do vzduchu pred tým, ako ju hlasno pobozkal.

Zo spomienok ju vytrhol až to, keď uvidela jednu zo žien pri jej priateľovi (bola to blondína s plnou postavou), ako k nemu tlačí svoj impozantný hrudník. Daroval jej jeden zo svojich okúzľujúcich úsmevov a chytil ju za ruku, aby sa jej podpísal na predlaktie.

Kate bola na neho hrdá, vediac, že sa prestal podpisovať na prsia odvtedy, čo sa dali dokopy (a dávno predtým, ak mala byť k sebe úprimná. Vedela, že to bolo kvôli nej). Tá radosť sa však vytratila, keď sa blondína dotkla Rickovej tváre, vkĺzla mu rukou do vlasov a vzala pero, ktoré mal za uchom. Dobre vyvinutá blondínka potom schmatla jeho ruku, pritiahla si ju k sebe a niečo na ňu napísala. Z miesta, kde Kate stála, to vyzeralo ako telefónne číslo.

Oh, to teda nie.

Kate rýchlo položila svoj pohár na stôl, mrmlajúc rýchle „ospravedlňte ma“ žene vedľa seba a napochodovala k Rickovi. Keď započul známy zvuk klopkajúcich opätkov smerujúcich k nemu, zdvihol svoj pohľad a uvidel ju. Začal sa usmievať, ale rýchlo sa mu úsmev vytratil, keď videl výraz jej tváre.

Vyzerala, akoby chcela vraždiť.

Skôr, ako sa stihol rozlúčiť, Kate už stála vedľa neho. Pretlačila sa hradbou blondín, (prečo to boli vždy blondíny?) schmatla ho za kravatu a ťahala ho od nich. Rick zakopával, kým zosúladil za ňou svoj krok, sledujúc kolísajúci sa šifón jej šiat spolu s jej bokmi. Nahlas preglgol.

Toto skončí pre oboch veľmi zle, alebo veľmi, veľmi dobre.

Nevedel to posúdiť.

Sledoval, ako sa jeho priateľka zastavila pred dverami a pozrela sa zo strany na stranu, či ich niekto pozoruje. Takmer vyhŕkol smiechom. Ako keby ju práve nevideli ťahať ho von z miestnosti za kravatu...

Spokojná s tým, čo vidí, otvorila dvere a vtiahla ho dnu.

Rýchlym pohľadom sa rozliahol dookola a uškrnul sa. Doviedla ho do pánskych toaliet.

Aké lahodné klišé.

Kate si rýchlo premerala toalety pohľadom, uisťujúc sa, že sú prázdne, pred tým ako sa otočila na neho. Keď zachytila jeho uškŕn, prepichla ho pohľadom a prekrížila ruky na hrudi.

Rickov úškľabok pohasol. Uvedomil si, že nemá náladu na vtipkovanie, preto zvolil opatrnejší prístup.

„Nie, že by som nebol potešený tým, ako si ma sem vtiahla,“ povedal tichým hlasom, akoby sa snažil vykrútiť sa, „ale čím som si to zaslúžil?“

Stále na neho zazerala, ale videl ako jej oči švihli dole na jeho predlaktie. Nasledoval jej pohľad a videl číslo tej ženy, (volala sa Kelly? Alebo Carly? Nemohol si spomenúť) ktoré tam mal napísané.

Oh.

Oh…

Už rozumel.

„Ty žiarliš,“ povedal, jeho oči sršali skrytou radosťou.

Rýchlo pokrútila hlavou a pritlačila ho k umývadlu. „Ja nežiarlim.“

Otvoril ústa, aby jej oponoval a dokázal jej, že to čo robí jasne dokazuje, že žiarli. Ona ho však prerušila.

Prešla k nemu a oprela sa o neho. „Som nahnevaná,“ povedala, pozerajúc mu priamo do očí, „pretože tie ženy vedia, že sme spolu, ale aj tak si myslia, že ťa môžu stále mať.“ Pritlačila svoje boky k jeho a on sa snažil nahlas nevzdychnúť. „Si môj,“ zašepkala s dravým pohľadom v očiach. Zdvihla ruky k jeho hlave a vzala do hrste jeho vlasy. Tvárou sa k nemu priblížila tak blízko, že sa ich čelá dotýkali. Jemne pokrútila hlavou, ako keby to, čo išla povedať, bolo najjasnejšou vecou na svete, „a ja sa nedelím.“

Skôr ako mohol poznamenať, že ani nechce, aby sa o neho delila, jej pery boli takmer bolestivo na jeho. Zastonal pri ich kontakte a ona využila príležitosť a vkĺzla jazykom prudko do jeho úst. Ich zuby sa zrazili a jazyky tancovali v ich večnom zápase o dominanciu. Jeho ruky našli jej driek a pritiahli si ju bližšie. Dúfal, že tušila, ako veľmi na neho pôsobí, a podľa vzdychu, ktorý cítil vibrovať jej jazykom, si bol takmer istý, že to cítila.

Cítil, ako ho pohladila po hrudi, ale neprestával ju bozkávať. Neprestal, kým od neho neodtrhla pery a on si uvedomil, že jej dlhé prsty zvierajú jeho zápästie. Odsunula jeho ruku k umývadlu. Myslel si, že mu chce zmyť to číslo. Bolo mu to jedno. Jediná osoba, o ktorú sa zaujímal, bola ona a spôsob, akým sa jej boky kolísali s jeho.

Sledoval, ako si pritiahla jeho predlaktie k očiam. Tak blízko, že sa nosom dotýkala jeho pokožky. Prizeral sa, ako jej jazyk vykĺzol z úst oblizol jeho kožu. Zastonal. Cítil, ako sa usmiala.

Tá pokušiteľka, premýšľal, presne vedela čo to...

Všetky súvislé myšlienky ho okamžite opustili. Sledoval, ako priložila jazyk na jeho predlaktie a pomaly olízala atramentovú stopu bez toho, aby s ním prerušila očný kontakt. Keď skončila, rukou, ktorou mu držala zápästie, prešla po vlhkom mieste a číslo rozmazala. A potom na neho zdvihla jedno zo svojich dokonale klenutý obočí, vyzývajúc ho, aby na to reagoval.

Sťažka prehltol.

Nuž, aj tak sa na to dalo ísť.

Nemohol odolať. Pritiahol si jej pery, jemne ich hrýzol a šteklil. Rick sa znovu pritlačil k jej bokom, snažiac sa priblížiť sa k nej čo najbližšie, ale odtiahla sa, odopierajúc mu to uspokojenie. Rýchlejšie, než si predstavoval, presunul svoje ruky na jej boky a vymenil si s ňou miesto. Zdvihol Kate na umývadlo a pritlačil sa do priestoru medzi jej nohami. Na oplátku ho nimi silno zovrela okolo pásu.

Znovu sa odtrhla od jeho pier a namierila si to k jeho krku. Uvoľnil zovretie jej bokov a zablúdil dlaňami inam. Zaklonil hlavu a snažil sa kontrolovať svoje dýchanie. Mierne sa pootočila, aby sa dostala k priehlbinke pri jeho uchu. V tej chvíli zovrel ruky v päsť, pretože sa mu prisala na krk, kde určite zanechala fľak.

Označkovala si ho, aby bolo všetkým jasné, že už nie je voľný.

Pretože ho vytiahla z jeho vlastnej knižnej párty za kravatu, napochodovala s ním do pánskych toaliet a nechala na jeho krku značku v rozpätí piatich minút.

A on jej to dovolil.

Zachvel sa.

Vždy by jej to dovolil.

Skôr ako sa mohol pohnúť, zacítil, ako uvoľnila ústa a než sa odtiahla, jemne ho pobozkala na označené miesto. Jemne sa zaklonila a rukou mu zodvihla bradu, aby sa na ňu pozrel.

To, čo videl, bola čistá láska a cítil, ako sa mu z pľúc znovu vytratil všetok vzduch.

Voľnou rukou mu upravila vlasy, zahladila ich, aby nevyzerali tak, že posledných 5 minút sa v nich prehrabávala prstami. Prešla mu palcom po perách, snažiac sa zmazať rúž. Vzal jej palec do úst, na chvíľu mu to dovolila kým ho vytiahla. Prešla mu po košeli, narovnala kravatu a golier. Potom mu prešla po rukách. Zrolovala mu rukávy na košeli. Zapla manžety a dotkla sa jeho zápästí.

Pozrela mu znovu do tváre a videla, ako ju uprene pozoruje. Trochu sa začervenala pod jeho pohľadom, oči mal totiž stále zahmlené túžbou.

Mierne ho odtlačila, aby mohla zliezť z umývadla a postaviť na zem. Rýchlym pohľadom do zrkadla si napravila šaty a vlasy. Zahladila niekoľko odstávajúcich kučier. Napravila si rúž a pozrela na Ricka, ktorý bol stále nahnutý nad umývadlom.

Jeho oči nasledovali každý jej pohyb v odraze zrkadla.

Nahla sa k nemu a obtrela sa nosom o jeho ucho.

„Žiadne ďalšie čísla,“ zašepkala.

Prikývol.

„Ako si želáš, láska,“ povedal so stiahnutým hrdlom.

Usmiala sa na neho a skôr, ako zamierila k dverám, ho jemne pobozkala na líce. Jej hlas si ho doberal, keď sa k nemu niesol toaletami.

„Daj si pauzu, Rick. Som si istá, že tvoji fanúšikovia sú zvedaví, čo sa ti stalo.“

A potom bola preč.

Rick zdvihol ruku od umývadla a prešiel si ňou po tvári, sledujúc svoj výzor. Vlasy mal stále rozstrapatené, pery mal opuchnuté a červené z toho, čo sa práve stalo. Naklonil hlavu a pozrel sa na miesto kde si ho na krku označila.

Bolo tmavé.

Znovu zastonal pri spomienke na jej pery na jeho krku. Sklonil hlava a zavrel oči.

Táto žena ho raz privedie do hrobu.

Autor: Petraela

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (8 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (10) Spätné odkazy (0)
  1. Tak toto chcem vidieť v 5. sérii :D

  2. to my všetci :D :D :D

  3. tiež sa hlásim :D

  4. To chci taky vidět.Pěkná povídka :D

  5. Absolutně úžasné

  6. Jo jo, souhlasím se všema :D D

  7. Mali by sme si natočiť vlastnu epku na túto tému, lebo kým nám ju tvorcovia dodajú, tak ja dostanem 3x infarkt:) Ja sa hlásim ako únosca Nathana :D Ostatných nechávam na vás :)

  8. Kdyby jo,tak já bych si vzala roli držení v klidu Stany nebo jejich nakopávačku :D

  9. no,,, baby.. také pesimistky.. však ešte máme dve časti, kde si to môžu rozdať :D

  10. no to iste :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód