Castle-sk.com
6Apr/123

Castle na PaleyFeste 2012: „Caskett fanúšikovia budú šťastní!“

Castle Paley

Aj tento rok mali fanúšikovia jedinečnú príležitosť stretnúť sa so svojimi obľúbenými hercami zo seriálu Castle v rámci pravidelného podujatia PaleyFest. Na tomto festivale sa každoročne stretávajú predstavitelia najpopulárnejších televíznych projektov so zástupcami médií a tiež s fanúšikmi. Castle PaleyFestu sa 9. marca zúčastnilo celé herecké osadenstvo, a to Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Molly Quinn, Tamala Jones, Penny Johnson Jerald, a takisto tvorca seriálu Andrew Marlowe.

PaleyFest je jedným z mála podujatí, kde na jednom mieste môžeme pokope vidieť všetkých hercov spolu s tvorcami. Popri zhrnutí najzaujímavejších okamihov z predošlých epizód - tento rok si napríklad herci v krátkosti zopakovali niektoré repliky z epizódy 4x14 The Blue Butterfly, samozrejme aj so svojimi prízvukmi - býva zvykom, že sa práve tu dozvieme niekoľko horúcich noviniek, ktoré nás v seriáli ešte len čakajú. A rovnako tomu bolo aj na tohtoročnom PaleyFeste.

S blížiacim sa koncom série rastie počet otázok zo strany fanúšikov. Tou najpodstatnejšou otázkou je, či si Castle a Beckettová konečne navzájom priznajú svoje skutočné city. Andrew Marlowe na to povedal: „Príde moment, keď sa títo dvaja zblížia a po tom sa môže prihodiť ešte veľa vecí,“ a dodal, „je rok 2012, ľudia stále končia v posteli...“ Stana Katic ako veľká shipperka na otázku, čo by malo zoficiálniť ich vzťah, pohotovo odpovedala: „Bozkávanie.“ V zákulisí na otázku, ako veľmi na stupnici od 1 do 10 budú Caskett fanúšikovia na konci série šťastní, najskôr povedala 10, ale neskôr svoju odpoveď zmenila na zaujímavé číslo 12,5927. Nathan Fillion toto číslo ešte zvýšil na 12,9. „V ich vzťahu bolo veľa prílivov a odlivov a myslím si, že v reálnom svete to funguje rovnako. V poslednej dobe sme mali viac odlivov, takže si myslím, že v záverečnej epizóde bude o niečo viac prílivov,“ dodal Nathan. Stana takisto prezradila, že všetky tajomstvá, ktoré stáli medzi Castlom a Beckettovou, budú v nasledujúcich epizódach odhalené. A čia reakcia bude najnepríjemnejšia? „Sledujte a uvidíte,“ povedala Stana.

Okrem toho, ako to bude vyzerať so vzťahom Castla a Beckettovej, prezradili herci aj ďalších osem zaujímavostí:

1. Castlov otec ostane nateraz záhadou - „Záhada, či Castlov otec bol alebo nebol spojený so CIA, bude v nasledujúcich epizódach pokračovať,“ povedala Stana. Nathan vyjadril nádej, že sa dozvedia o Castlovom otcovi niečo viac, pretože by bol dobrým prínosom. „Castle nie je typom človeka, ktorý by trpel stratou svojho otca. V skutočnosti otca nikdy nestratil, iba ho nepoznal, takže som zvedavý, ako by reagoval, keby otca mal,“ povedal Nathan.

2. Beckettová a Lanie budú mať rozhovor medzi štyrmi očami - „Scény medzi Lanie a Kate sa vrátia späť,“ prezradila Tamala Jones. „Ich rozhovory sú také veľavravné, že každý bude netrpezlivo sedieť na kraji stoličky ako - preboha, ona to konečne povedala! - takéto dievčenské chvíľky nám všetkým chýbali. Takže je to späť, je to silné a skutočné,“ dodala.

3. Čaká nás „Firefly“ epizóda - „Nedávno som točil epizódu, kde bol zavraždený hlavný herec sci-fi seriálu, ktorého všetci ostatní herci nenávideli a tak sú teraz podozriví,“ povedal Nathan. „Uvidíme, čo sa stane. Myslím, že by sme o tom mali diskutovať na internete,“ dodal. Znie to ako typická castlovská epizóda, však?

4. Lanie a Esposito budú mať spolu nejaké mimopracovné aktivity - Jon Huertas priznal: „Stále neviem, či skončíme ako pár.“ Ale naznačil, že sú tu nejaké narážky na podvádzanie, mimo obrazovky. „Lanie a Esposito sa navzájom ovplyvňujú. Nie v práci, ale je tu naznačené, že sa ovplyvňujeme. Rád by som ešte raz skončil v posteli s Tamalou Jones, myslím tým, že Esposito chce skončiť v posteli s Lanie,“ povedal Jon. Tamala zase zažartovala: „Jon Huertas je môj najlepší televízny milenec.“

5. Castle pôjde donaha - „Niekto mu stiahne spodky,“ povedala Stana so smiechom, „takže to bude zaujímavé.“ Môžeme iba hádať, koho tým myslela...

6. Alexisina budúcnosť je vo hviezdach - Molly Quinn si pri otázke, či diváci na konci série zistia, kam Alexis pôjde, nebola celkom istá. „Viem, že si podala prihlášky na zahraničné školy, školy v New Yorku a ďalšie blízko domova, ale nie som si istá, či na ne pôjde,“ odpovedala. Molly poznamenala, že Alexisina spolupráca s Lanie je Alexisin spôsob ako ostať svojmu otcovi na blízku. „Nedávno mali viacero odlúčení, Alexis sa snaží nájsť nejaké zadné dvierka, aby s ním mohla zostať a aby ich vzťah pokračoval ďalej,“ dodala.

7. Nový muž skomplikuje partnerstvo Castla a Beckettovej - Stana prirovnala nadchádzajúcu epizódu 4x20 The Limey tak trochu k Jamesovi Bondovi. V popredí je detektív zo Scotland Yardu. „Je to dobre vyzerajúci muž a uvidíme, čo sa stane,“ povedala Stana o dočasných komplikáciách, ktoré môžu vzniknúť. „Sme ako piate koleso na voze. V niekoľkých nasledujúcich epizódach je všetko tak trochu iné.“

8. Castle a Gatesová pokračujú vo svojom boji - Nie je tajomstvom, že Castle a Gatesová nie sú na tom so svojím vzťahom práve najlepšie, ale Nathan a Penny Johnson Jerald dúfajú, že budú mať viac spoločných scén. „Je tu oveľa viac napätia, oveľa viac emócií, je tu veľký boj o moc a veľké množstvo možných komediálnych momentov,“ povedal Nathan. „Gatesovú neobmäkčí Castlov šarm a to nahlodáva jeho vnútro. Je naňho nepríjemná. Bol tu jeden moment počas epizódy, ktorú sme nedávno točili, kedy mu zložila skutočný kompliment, ale kvôli niečomu, čo sa stalo ešte v skorších epizódach, bol Castle dostatočne bystrý, aby to nejako nekomentoval,“ povedal Nathan.

Celý rozhovor predstaviteľov seriálu Castle na PaleyFeste 2012 si môžete pozrieť na tomto odkaze: castle paleyfest 2012

Zdroj: hollywoodreporter.com

Autor: Kathy

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (2 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. Máme sa načo tešiť :-) po predposlednej epizóde 47 sekúnd to nabralo gráády a už sa netrpezlivo teším na ďalšie časti :P

  2. Veď oni nám pri 4×18 A Dance With Death hovorili, že toto je posledná normálna epizóda a už to bude len gradovať :D čo aj vlastne viac-menej vidíme

  3. Och, tak to teda vyzerá zaujímavo :D Ja už chcem najbližšiu časť a som veľmi, ale veľmi zvedavá na koniec série:D Čakám niečo bombastické, dúfam, že ma nesklamú :)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód