Castle-sk.com
16Jan/124

Nathan Fillion a Castle bodovali!

People's Choice Awards 2012

Tak predsa sa to podarilo! Na tohtoročnom odovzdávaní prestížnych ocenení People‘s Choice Awards 2012, ktoré sa konalo 11. januára v Los Angeles, nielen Nathan Fillion ale aj seriál Castle dominovali vo svojich kategóriách. Castle aj napriek silnej konkurencii seriálov ako Kosti, CSI alebo NCIS vyhral kategóriu Obľúbený kriminálny seriál (Favorite TV Crime Drama). V kategórii Obľúbený herec v dramatickom seriáli (Favourite TV Drama Actor) zase Nathan porazil takých sympaťákov ako David Boreanaz z Kostí, Hugh Laurie z Doktora Housea alebo Ian Somerhalder z Upírskych denníkov. V nasledujúcom článku vám prinášame pár krátkych videí a niekoľko fotografií z tejto udalosti.

Vo  tomto videu môžete vidieť Nathanovu „ďakovačku“, keď si prebral cenu z rúk herečiek Ginnifer Goodwin a Jennifer Morrison zo seriálu Once Upon a Time. Nathan na začiatok nezabudol zažartovať na adresu nominovaných hercov, keď povedal, že všetci sú skvelí, ale teraz je víťazom práve on. Pri ďakovaní spomenul svoju rodinu, agenta, hercov a autorov Castla. Špeciálne poďakoval tímu okolo seriálu, mužom a ženám, ktorí podľa jeho slov doslova vybudovali seriál od základov, sú fantastickí a Nathan je šťastný, že s nimi môže spolupracovať. A fanúšikom odkázal, aby táto veľká kryštálová víťazná slza (cena, ktorú drží v rukách) bola symbolom ich vynikajúceho vkusu. V závere videa moderátorka odovzdáva Stane Katic cenu pre celý seriál Castle.

Ďalšie tri videá sú zo zákulisia odovzdávania cien, kde Nathan odpovedal na pár novinárskych otázok. Najprv si však zavtipkoval na účet uvádzača, že zle vyslovil jeho meno. Ďalej sa vyjadril, že mu lichotí získanie tejto ceny, keďže je však zvyknutý priveľmi nevyčnievať, nie je v ďakovaní ešte taký zbehlý. Stále je to preňho niečo nové, a preto sa cíti dosť nervózne.

Nathan spomína na svoje začiatky v denných seriáloch. Vďačí im za veľa, účinkovanie v týchto formátoch bolo preňho odrazovým mostíkom, základom jeho ďalšej kariéry. Spomína, že nikdy nepracoval tak tvrdo a tak veľa, nespolupracoval s takým množstvom skúsených hercov, ktorí boli ochotní učiť ostatných, odovzdávať im svoje skúsenosti a múdrosť, iba ich stačilo o to požiadať. Nikdy ani nesníval, že by táto práca bola tak dobrá. Takisto nikdy nezabudne na týchto ľudí, pretože cenu vyhral aj vďaka nim.

V poslednej časti Nathan hovorí, že sa často stáva, že si ho ľudia mýlia s hercom Jasonom Batemanom. Nemyslí si však, že by sa mohlo stať, aby si niekto splietol Batemana a povedal, že vyzerá ako Nathan Fillion. Rád by s týmto hercom spolupracoval, je to jeden z jeho najobľúbenejších hercov. Podľa Nathana je to človek, ktorý dokáže robiť aj tie najzákernejšie a najkrutejšie veci s úprimnosťou, a práve táto jeho úprimnosť Nathana udivuje.

Medzi novinárov zavítali aj Stana Katic, Susan Sullivan, Penny Johnson Jerald a Andrew Marlowe. Andrew hovoril, aký je to pocit získať takéto ocenenie. Pre všetkých to znamená veľa. Spolu začali púť menom Castle pred niekoľkými rokmi, na začiatku s pomalším vývojom, a preto získanie takéhoto niečo je pre všetkých dobrým znamením na tejto púti. Stana na to zareagovala, že je to ako jesť šumivé cukríky a súčasne piť Coca Colu.

Andrew chváli fanúšikov. Hovorí, že seriál má fenomenálnych a verných fanúšikov. Herci majú fanúšikov na Twitteri a príčinou, prečo Castle vyhral People‘s Choice Awards 2012 sú skutočne fanúšikovia. Rozhodli sa, že sa zapoja do hlasovania, že sa stanú súčasťou „Castle komunity“. Takže veľká vďaka patrí fanúšikom.

Stana prezrádza pár informácií o blížiacej sa „noir“ epizóde: Detektívi nájdu pri vyšetrovaní denník detektíva zo 40. rokov a Castle si začne predstavovať príbeh v štýle „noir“ filmov, v ktorom sa všetky postavy zmenia na iné charaktery. Castle sa stane súkromným detektívom, Beckettová bude priateľkou nejakého zločinca a Ryan a Esposito budú gangstrami, jeden kubánskym a druhý írskym. Každý v tejto epizóde vyzerá úplne úžasne. Kostyméri, kaderníci a maskéri odviedli skvelú prácu. Stana si takisto myslí, že to, čo uvidíme v tejto časti, je najlepšia verzia príbehu medzi Castlom a Beckettovou. Andrew potvrdil, že to bolo zábavné a tiež si myslí, že fanúšikovia nebudú sklamaní z tejto epizódy. Spomína úchvatné kostýmy, Nathan bude mať napríklad na hlave klobúk a Stana vymení veľa skvelých kostýmov počas tejto epizódy. No a Martha sa na chvíľu zmení na blondínku.

Na záver ešte zopár fotiek. Viac nájdete v galérii na našej Facebook stránke.

    

Autor: Kathy

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (4) Spätné odkazy (0)
  1. Tak sa nám to podarilo ľudia:) Také milé poďakovanie za noci strávené klikaním ma priam hreje pri srdci :D A ešte si neodpustím poznámku…Damn, he is so hot :D Dievčatá zdá sa mi, alebo nám Nathan nejak schudol? Vyzeral úplne fantasticky :D

  2. Skveléé :-) ..konečne ocenený Castle :) ..

  3. Ja som neverila vlastným očiam, že sme im vyklikali obe ceny. Naozaj je to krásny pocit pri srdci, že som sa k tomu pričinila a že sme im to dopriali, vlastne sebe :D

    No a k tomu Nathanovi… veru veru. Very handsome, ale aj zo Stany som totálne uchvátená. Vyzerala fantasticky. Na budúci rok má tú cenu aj ona ;)

  4. Konečne Castle a Nathan, Bones už mi išli riadne na nervy :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód