Castle-sk.com
24Dec/117

Vianočný list Alexis

Castle a Alexis

Kto by nechcel takú skvelú dcéru, akou je Alexis? Úprimne sa zaujíma nielen o blaho svojho otca, ale aj o blaho detektívky Beckettovej.

Toto je posledný vianočný list, ktorý máme pre vás pripravený. Vianočná nálada však pokračuje ďalej!

Milý Santa,

viem, že si pravdepodobne myslíš, že na toto som už pristará, ale aj tak Ti chcem napísať. Asi si myslíš, že Ťa požiadam o to, aby ma mal nejaký konkrétny chlapec rád. To si môžeš odškrtnúť, pretože jedného takého už mám. Ashleymu a mne sa darí dobre. Možno si myslíš, že Ťa chcem požiadať aby som sa dostala na určitú výšku alebo aby som mala samé jednotky. Ale to zvládnem predsa aj sama. Pravdepodobne si myslíš, že Ťa požiadam o CD-čka, DVD-čka alebo blueray filmy, ale tento rok ma takéto veci vôbec nezaujímajú. Zaujíma ma to, po čom srdce túži. O seba sa tento rok až tak nezaujímam. Trápi ma však niekto iný. Môj ocko. Určite ho poznáš, celosvetovo známeho autora detektívok Ricka Castla. Keďže si pravdepodobne sčítaný človek, určite si prečítal jeho knihy.

Bojím sa o neho. Predstiera, že sa nič nedeje, ale ja ho priveľmi dobre poznám. Tak Ti teda všetko vyrozprávam od začiatku: Spolupracuje s jednou detektívkou newyorskej polície, ktorá sa volá Kate Beckettová. Je to veľmi múdra, prekrásna, sofistikovaná a skvelá žena s veľkým zmyslom pre humor. Je veľmi milá, ohľaduplná, dobrosrdečná a láskavá. Má prekrásne srdce. Môj otec sa do nej bláznivo zamiloval. Viem to posúdiť z toho, akým spôsobom na ňu hľadí a ako o nej hovorí. Problém je ten, že s tým nehodlá nič robiť. Proste nepríde a nepovie jej čo k nej cíti. Myslím, že je zdržanlivý preto, lebo si nie je vôbec istý jej citmi k nemu. A ani sa mu nečudujem po tragických skúsenostiach s jeho dvoma exmanželkami, ktoré ho poznamenali.  Po prvé mojou mamou, keď ho podviedla s iným a opustila ho. A po druhé mojou nevlastnou matkou Ginou. Ale nestojí láska za ten risk? Viem, že city Kate k nemu sú veľmi intenzívne, aspoň podľa spôsobu akým na neho hľadí. Povedala by som, že je do neho zamilovaná, ale je zároveň zdržanlivá. Neviem prečo, nestrávila som v jej prítomnosti toľko času ako ocko. A až tak dobre ju nepoznám, aby som to mohla posúdiť.

V ten deň, keď prišiel domov z okrsku po prvý krát od začiatku leta, som vedela, že je nesmierne šťastný z toho, že môže byť zase s bandou z 12. okrsku. Musel však zistiť niečo, čo ho vyviedlo z miery. Nie som si istá čo to bolo, ale viem, že keď sa vráti so zvláštnym výrazom na tvári a nechce o tom hovoriť, má to vždy niečo spoločné s Kate. Ale zdá sa, že sa to už všetko urovnalo. Myslím, že je aj celkom rád, keď sa všetko vrátilo do starých koľají. Ale stále mám taký pocit, že by bol omnoho šťastnejší, keby v sebe nedržal všetky tie city ku Kate.

Takže Santa, práve o to by som Ťa chcela na Vianoce poprosiť. Aby bol môj ocko šťastný. Aby prekonal všetky prekážky a urobil nejaký pokrok vo vzťahu s Kate. Mal by jej prinajmenšom povedať, že mu na nej veľmi záleží. Aby vedela, aká je pre neho nesmierne dôležitá, je presne tým, čo v živote hľadá a je pre neho stále pozoruhodná.

 

S úprimným pozdravom,

 

Alexis Castlová

 

Autorka listu: Kastlefan301

Zdroj: abc.go.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (2 hlasov, priemer: 4,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 521 krát, Tagy: , , , , , , , Pridať komentár
Komentáre (7) Spätné odkazy (0)
 1. a ja chcem napísať JEŽIŠKOVI – prosím ŤA na kolenách, vysliš všetky 3 prosby :) :)
  mne už nič iné ku šťastiu nechýba – som skromný človek. ostatné veci si zabezpečím sama ….
  pleas :O)

 2. :D možno po novom roku ti to splním, ok? :D Uvidíme 17.1.! :D

 3. heh preco dceru ;) ja skor take dievča ;)

 4. tak vieš, pre mňa je Alexis primladá aby som nad ňou uvažovala ako nad potencionálnym objektom :D

 5. inak,.. nevideli ste teraz novu reklamu na jednu kozmeticku firmu, sa mi zda Rimmel-nehra v nej nahodou “Alexis” :) ???

 6. Mimochodom (keď už spomíname Alexis), vedeli ste, že Molly Quin je úplne super? Je to jediná herečka (čo poznám), ktorá odpisuje všetkým svojim fanúšikom? Pozerala som si jej profil a to bolo… prekvapujúce, keď som videla ku každému komentáru jej vlastný. Už len za to by si zaslúžila potlesk :)

  A keďže som už dlho nepozerala TV (stačí net + istá nemenovaná činnosť), tak ti neviem povedať. Nemáš na to odkaz na youtube?

 7. ja teraz tiez moc nepozeram TV,ale ked siel Castle, tak v reklame sa mi zdalo, ze to bola ona..


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód