Castle-sk.com
11Dec/113

Vážně si mě držíš

Fanfiction

Originálny názov: You've Really Got a Hold on Me
Autor: microgirl
Prekladateľ: Ivet
Počet kapitol: 1
Rating: K
Popis: Ráno poté. A Kate potřebuje okamžitě opustit pokoj.

----------------------------------------------------------------------------------

Vážně si mě držíš

 

Jakmile Kate otevřela víčka, slabé ranní světlo jí donutilo urychleně bliknout. Slunce právě začalo pronikat skrz závěsy, což dodalo pokoji oranžovo-žlutý nádech. Pokoji, který jak si Kate po několika vteřinách uvědomila, rozhodně nebyl její.

Jak se začala postupně probírat, uvědomila si, že má něčí ruku omotanou kolem pasu. Ruku někoho, kdo spal hned za ní.  Okamžitě poznala ty velké prsty, které byly propletené s těmi jejími. Vždyť je minulý rok ošetřovala obvazem. Počkat…ne…ona vážně…

Krátké chrápnutí, následované jakýmsi mumláním o třešních její otázku vzápětí zodpovědělo. Oči se jí rozšířily ještě více, když si uvědomila, že jsou oba dva nazí.

Jo. Je to oficiální. Vyspala se s Richardem Castlem.

Z nějakého zvláštního důvodu Kate nejdříve doufala, že to vše byl pouhý sen. Ale ne. Byla to senzační realita, uvědomila si, jakmile se nadechla Rickovi bohaté kolínské a vychutnávala si, jak ji obklopovalo jeho tělesné teplo. Bylo to jako být zachumlaná do deky za studených podzimních dnů.

Dobře, jo, tohle bylo velmi příjemné zjištění. Ale jakmile jí ta myšlenka proběhla myslí, Kate začala panikařit. Bože, musí se z této postele dostat. HNED!

Opatrně, tak aby ho nevzbudila, začala zvedat jeho ruku, ale Rick se mírně zavrněl a přitáhnul si ji blíže k sobě.  Zabořil tvář do jejích vlasů a spokojeně si povzdychnul. Nesnášela se, že mu to musí udělat, ale vážně potřebovala odejít.

Znova se pokusila vykroutit z jeho sevření, ale on pouze zesílil tlak. Kate se dokonce pokoušela vyvléknout spodem, ale se stejným výsledkem jako její předchozí pokusy. Když se jí povedlo uvolnit ramena, Rick si smutně povzdychnul, jako malé smutné štěně.  Těžce polkla. Bylo jí z toho špatně, že ona je tou osobou, která způsobila, že štěně je smutné. V mysli si poznamenala, že mu to musí později vynahradit. Ale teď bylo vážně, vážně důležité, aby se dostala ven.

Když se jí konečně podařilo opřít se o loket a jemně se nadzvednout, zjistila, že jí Rick zezadu popadl za pas.

„Prosím,“ zašeptal, již vzhůru. „Nedělej to.“

„Ne, Ricku, já vážně musím,“ Kate odpověděla. Panika v jejím hlase byla evidentní.

„Ne, počkej. Já vím, že je to strašidelné. Ale můžeme si o tom promluvit.“

„Není tu o čem mluvit. Kdybys mě nechal vstát, nebylo by to tak strašidelné.“

„Ale Kate, já –“

„Ne, Ricku!“ konečně se jí povedlo ho přerušit. „Pusť mě sakra, musím jít čůrat!“

"Oh…Oh!" Když mu konečně došlo, že má v plánu pouhé použití toalety, tak ji pustil.

„Díky.“ Vystřelila z postele a zabouchla dveře od koupelny. V mysli se pousmála nad obrázkem samé sebe, jak prchá nahá do koupelny. Byla si jistá, že Rick se směje taky.

Když po několika minutách vyšla z koupelny, naskytl se jí nádherný pohled: Rick s lehkým úsměvem na tváři, vlasy rozcuchané všemi směry. Opřel se o lokty a koutky úst mu vyjely smíchem nahoru. Jeho úsměv se ještě zvětšil, když šla s hlavou vztyčenou zpět k posteli, jako kdyby před pár minutami vůbec zběsile nevrazila do židle vedle postele.

„Takže…“ přerušila Kate příjemné ticho, jakmile opět ulehla do jeho pohodlného objetí. „Kde jsme to byly?“

„Hmm, myslím, že to byla ta část, kdy jsi málem počůrala postel.“ Za což si vysloužil bouchnutí polštářem.

Autor: Ivet

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (3 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. Z cyklu “Tenkrát poprvé” :D Haha, príjemné čítanie to bolo :)

  2. no mňa napadol trošku iný dôvod toho náhlenia– ale čo už :D

  3. Honestly, I suppose such posts should be printed more and more due to the current situation and modern needs of the Millenials.

    I eagerly read them to get some new information that will correspond to my needs, such specific information I found on https://seufolios.org/beat-student-loan-interest-rate-hikes/. Each of us has a proper comprehension of the information supplied to the general public, so I truly liked the article and
    expected you to supply us with more things like this one.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód