Castle-sk.com
22Dec/112

Castlovské Vianoce prichádzajú!

Heatová a žhavá odhalení

Tak čo, darčeky už máte nakúpené? A stromček postavený? Ak nie, je najvyšší čas tak urobiť. A aby sa vám tých darčekov pod stromčekom v sobotu nezdalo málo, môžete si zaobstarať ešte jeden. ZonerPress si totiž pre nás pripravil vianočné prekvapenie v podobe vydania druhej knihy Richarda Castla s názvom Heatová a žhavá odhalení!

 

V druhej knihe z pera Richarda Castla sa opäť vraciame na dvadsiaty okrsok k Nikki Heatovej a jej vyšetrovaciemu tímu v zložení dvoch detektívov, ktorých familiárne nazývajú Roach -  Ochoa a Riley. Po letnom vzplanutí so známym novinárom Rookom je Nikki opäť pri vyšetrovaní sama.

Nie však nadlho. Jej tím je totiž privolaný k vražde, pri ktorej nájdu stáť nad mŕtvolou ich starého známeho investigatívneho novinára. Ich obeťou je bulvárna novinárka a zároveň priateľka Rooka, ktorá si vo vyšších kruhoch narobila mnoho nepriateľov a zoznam potenciálnych vrahov je dlhý ako ranná rada na rožky. Jej jedovaté pero vyhrabalo špinu na športovcov, politikov, spevákov a mnoho iných celebrít. Nikki bude mať čo robiť, aby našla skutočného vraha. S pomocou Jamesona Rooka sa bude musieť Heatová prehrabávať minulosťou novinárky a zistiť, kto a prečo ju pripravil o život.

Kniha je nabitá napätím a akciou, ktoré vás pripútajú k čítaniu ďalších stránok. Je vhodná nielen pre fanúšikov seriálu, ktorí postavy spoznajú v hrdinoch seriálu, ale aj pre milovníkov akčných kníh a detektívok.

Heatová a žhavá odhalení si môžete objednať nielen priamo v internetovom obchode vydavateľstva ZonerPress, ale dokonca aj v Martinuse. Prvú kapitolu si navyše môžete prečítať priamo na stránkach ZonerPressu.

Takže sa len smelo pusťte do toho a nechajte sa vtiahnuť do sveta vrážd, vyšetrovania a naháňačiek.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (2 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (2) Spätné odkazy (0)
  1. Slováci to nebudú prekladať ?

  2. Zatiaľ to vyzerá tak, že nie.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód