Castle-sk.com
3Nov/113

Susan Sullivan o najnovšej časti: „Táto časť ma skoro zabila!“

Susan Sullivan

Zamilovali ste si tohto týždňovú epizódu s názvom Cops and Robbers rovnako ako my? Tak to si musíte prečítať, čo si o nej myslela Susan Sullivan, predstaviteľka Marthy Rodgersovej, ktorá v tomto diele hrala jednu z hlavných postáv. Dozviete sa nielen to, akou vetou prispela do scenára, ale aj jej nápady ohľadom Castlovho otca alebo či by sa niekedy chcela stať zajačikom pre Playboy.

 

Na epizódu „Cops and Robbers“, ktorá sa vysielala tento týždeň sme sa veľmi tešili, keďže už ukážky vyzerali šialene intenzívne. Povedzte nám o nej niečo.

Susan Sullivan: Áno, je to naozaj šialene intenzívna epizóda – skoro ma zabila! Keď som išla domov [z natáčania tejto epizódy], tak som nabúrala moje auto. Päť dní v kuse po sebe som ešte na tomto seriály nikdy nepracovala, čiže to bolo naozaj veľmi, veľmi intenzívne.

Väčšinu epizódy ste strávila na zemi...

Susan Sullivan: Hej. Pamätáte sa na muzikál The Nine [v ktorom Susan hrala]? Bolo to niečo podobné. Hneď ako som k tomu zbadala scenár, pomyslela som si „Preboha, celých päť dní na zemi a vstávať, sadať, vstávať, sadať,“ takže to bolo dosť zložité. Ale okrem toho, že som si nabúrala auto, to bolo celé nezvyčajne zábavné. Je to prvý krát, čo som hrala so skupinou nových hercov, keďže ja vždy bývam – a je to vždy naozaj úžasné, verte mi! - s Nathanom [Fillionom] a Molly [Quinn] v byte, na tých obrovských pohodlných kreslách a nie na tvrdej zemi v banke. Jednou z vecí, ktorá umožňuje tomuto seriálu fungovať tak ako funguje, sú títo (hosťujúci) herci, ktorí prichádzajú s istým entuziazmom. Je to naozaj niečo výnimočné.

Zhrňte nám to. Čo vlastne privádza Marthu a Ricka do banky?

Susan Sullivan: Chcela som si požičať peniaze [pre hereckú školu Marthy], pretože si nechcem vziať peniaze od môjho syna. Snažím sa byť totiž nezávislá. Ale vzala som ho so sebou ako tlmočníka.

A potom sa tam rozpútalo peklo...

Susan Sullivan: V podstate. Rozpútalo sa tam peklo, aj tak sa to dá povedať. Tento druh epizód často býva veľmi melodramatický a stupídny, pretože je naozaj ťažké vytvoriť napätie ak viete, že hlavné postavy prežijú. Keď ale máte postavu akou je Martha, tak si nikdy nie ste ničím istý. Zakaždým, keď dostanem scenár, pomyslím si: „Už nevedia čo ďalej s Marthou, takže ju zabijú. V banke.“

Nie, nie, nie... To by bol pre tento seriál príliš temný zvrat.

Susan Sullivan: Áno, ale hrala som už v mnohých seriáloch, u ktorých z ničoho nič prišiel temný zvrat!

Martha ale v tejto časti nebola žiaden strachopud...

Susan Sullivan: Jedna z vecí, ktoré na tomto seriály milujem najviac je to, keď môžem prispieť svojimi vlastnými vetami do scenára a mám na to teraz akurát dobrý príklad. Moja pôvodná veta v scenári mala byť: „Nedotýkaj sa môjho syna!“. Ja som ale scenáristom povedala: „Keby som ja bola na mieste toho zloducha, povedala by som [Castlovi] ,A ty si tu so svojou maminkou?ʻ Musíme tam dať nejakú silnejšiu vetu.“ A tak sme to zmenili na: „Nedotýkaj sa ho, hajzel!“ Konečne sa nám ukázala aj trochu útočná strana Marthy. Svoju postavu si musíte chrániť a hlavne takúto postavu, ktorá sa ukazuje a zase hneď mizne.

Andrew Marlow plánuje neskoršie v tejto sérii vyrozprávať príbeh aj o Castlovom otcovi. Ako si ho predstavujete?

Susan Sullivan: Keďže nemám naozaj ani tušenie aký bude, tak si ho musím vymyslieť. A keď už ani to nefunguje, tak si vymyslím zase niečo iné. Myslela som už na rôznych hercov i na to, že to bol iba vzťah na jednu noc, že bol láskou jej života, že to bol vzťah na jednu noc, ktorý bol láskou jej života... Naozaj neviem a ako herečka sa naozaj nerada zameriavam na niečo, čo hrám len pod povrchom v prípade, že sa ukáže ako som bola úplne vedľa. Povedala by som, že Martha si to s mužmi naozaj užíva, takže si nemyslím, že to bol jeden z tých hrozných vzťahov.

Keby ste mala tú možnosť vybrať do tejto role herca...

Susan Sullivan: Premýšľala som už o tom a vždy mi napadol David Selby [herec, ktorý hral Richarda Channinga vo Falcon Crest], pretože ho mám naozaj veľmi rada a v seriály Falcon Crest sme boli celú dobu spolu. Ale myslím, že by to mohol byť niekto tak trochu... trochu mladší! Poviem vám, čo by bol naozajstný zvrat čo sa otca týka. Po tom, ako som sa na seba raz pozrela do zrkadla v mojej červenej parochni, povedala som si: „Nebolo by úžasné, keby vyšlo najavo, že Martha je Richardovým otcom?“ Bolo by to niečo ako s Anthonym Perksinsom.

Mala ste nejaké problémy s lojálnosťou, keď sa vysielal seriál The Playboy Club v tom istom čase ako Castle? Boli ste predsa sama playboy zajačikom.

Susan Sullivan: Vôbec nie! Hovorila som si vtedy: „Oh, urobme niečo! Povedzme, že Martha bola kedysi zajačikom v Playboyi!“ Andrew ale akosi vycítil, že tento seriál nebude s nami dosť dlho na to, aby sa zaťažoval príbehom smerujúcim týmto smerom. [Seriál The Playboy Club bol po odvysielaní troch epizód zrušený.]

Je to tak trochu škoda, keďže z toho mohlo byť zopár zaujímavých príbehov...

Susan Sullivan: Keď som tam bola [v Playboy klube na Manhattane], tak to bolo naozaj zaujímavé miesto, pretože tam prijímali vysokoškoláčky, ako napríklad Lauren Huttonovú, ktorá tam v tom čase bola... Boli to naozaj inteligentné a zaujímavé dievčatá.

Zdroj: tvline.com

Autor: Nymi

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. MARTHA FOREVER!

  2. Ako zajačik vyzerá skvelo :D

  3. AmyF naprosto souhlasím :D
    Ale jinak v Cops and Robbers se mi fakt líbila, jednu chvíli se mi s ní chtělo brečet :D :)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód