Castle-sk.com
27Sep/116

Káva

Fanfiction

Originálny názov: Coffee
Autor: LadyLaura11
Prekladateľ: Ivet
Počet kapitol: 1
Rating: K
Popis: Škádlení Beckett dosáhlo své meze. Castle využije nehody s kávovarem a nechá své „city“ vyplout na povrch.

----------------------------------------------------------------------------------

Káva

 

Rick Castle už to nezvládal. Jediná věc, která mu běhá hlavou je Kate Beckett. Celý den ho nevědomky škádlí. Stojí u bílé tabule, pomalu klepe nohou, jedna ruka v bok, druhou má přes pusu a přemýšlí -  sedí u svého stolu, pero u pusy a píše zprávu o vraždě - kouše do jablka v odpočinkové místnosti a rukou si opatrně utírá pusu.

Prostě už je toho moc. Tři roky strávené s touto ženou, a jen jednou měl Castle kuráž k tomu, aby se pokusil v jejich vztahu udělat nějaký pořádný krok kupředu. I když to byla jen spontánní „operace v přestrojení,“ aby zachránili Ryana s Espositem. Ale bylo to alespoň něco.

Castle stále cítil rty Beckett na těch svých. Nejdříve se sice odtáhla a tázavě se na něj podívala, jako kdyby nemohla uvěřit, co to vlastně udělal. Ale potom se podívala do strany a než se stačil vzpamatovat, její rty se znova přisály na jeho.

Už to jsou dva týdny. A od té doby o jejich polibku nepadlo ani slovo. A Castla to dohánělo k šílenství. Kate Beckett ho doháněla k šílenství.

Stál u kávovaru a vzpomínal, jak ho koupil a Beckett předstírala, že jak je jí nový kávovar ukradený – a o  pár hodin později se vplížila zpět a tajně si uvařila šálek kávy. Usmál se nad tou vzpomínkou a nad tím, jak se Beckett celá polila, když jí u toho nachytal. Castle zvedl šálek a umístil ho do kávovaru. A v ten moment ho to udeřilo.

Třešně. A náhle je vedle něj, drží svůj vlastní hrnek od kafe. „Už to máš hotové, Castle?“ zeptala se. Když jí neodpověděl, hodila po něm jeden ze svých typických tázavých pohledů.

„Jo,“ zamumlal.  Z ničeho nic začal kávovar prskat a hořící káva stříká všemi směry. Beckett překvapení zalapala po dechu a popadla nejbližší utěrku. Oba ve stejnou chvíli sáhnou pro šálek. Bouchnou do sebe rukama.

Ještě dříve, než Castlův mozek stihne zaregistrovat co se děje, obě jeho ruce popadnou Beckett za boky a postrčí ji do rohu místnosti. Šálek, co měla v ruce, spadl na podlahu, ale ani jeden z nich si toho nevšiml.  Záda Beckett narazila na zeď, následované prudce vydechnutým „Oh!“ Castle vzal její tvář do dlaní.

„Cas-“ začala Beckett, ale zbytek už zanikl v žhavém polibku, kterým ji obdaroval. Teď není čas na to být gentleman. Její škádlení ho vyprovokovalo k překročení té pověstné hranice a momentálně nemá v hlavě nic jiného, než líbat ji, dokud nebudou oba bez kyslíku. Castle ji znovu zuřivě políbil, tentokrát jí jemně přejel jazykem po dolním rtu. Beckett okamžitě otevřela pusu.

Castlovi došlo, že mu zůstala jen jedna možnost; zanechat jí udivenou a zmatenou nad tím, že jí to může kdykoliv udělat znovu. V okamžiku, kdy se jejích jazyky zamotaly, Beckett jemně zasténala a Castle věděl, že tahle mise je splněna. Jemně jí skousnul dolní ret a naposledy jí políbil.

Opět jí popadl za boky a dotáhl zpět do rohu místnosti, ze kterého se během polibku vzdálili. Stálo ho to všechny nervy, aby se nepodíval, jak vypadá Beckett okamžitě poté. Místo toho se k ní otočil zády a opustil místnost, zatímco se mu na tváři rozlil jsem-sám-se-sebou-velmi-spokojený typ usměvu.

A potom, když už je konečně na chodbě, si dovolí podívat se zpět. Beckett tam stojí, stále opřená o stěnu, rty naběhlé, tváře rudé a na tváři má šokovaný úsměv.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (5 hlasov, priemer: 4,80 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 1 329 krát, Tagy: , , , Pridať komentár
Komentáre (6) Spätné odkazy (0)
  1. Waaau :D :D :D kebyze naozaj :/ :D

  2. peckááááááááá, zimomriavky zaručené :)

  3. hej :D to by bola potom káva naozaj významná pre fanúšikov ešte viac, než je už teraz :D

  4. Hm, no nie je to zlé, ale príde mi to trocha pubertálne a prvoplánové. Zatlačenie do kúta…rozbitá šálka…myslím si, že Castle a Beckett si zaslúžia premyslenejšiu prvú reálnu kiss scénu. Ako fan fiction to beriem, ale ako súčasť scenára určite nie :)

  5. Je to taký sladký skeč :D neublíži a pobaví :)

  6. No. Hej prvá reálna pusa nebola až taká iná, blesk a pohlad typu “im gonna eat you” a zavre s ňou dvere :) trochu pubertálne a plné vášne :) ;) a tento príbeh, super :) )


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód