Castle-sk.com
16Apr/1117

Stana Katic v Zlíne!

Stana Katic v Zlíne!

Áno, čítate správne! Kanadská kráska Stana Katic, ktorá v seriáli Castle hrá charizmatickú detektívku z vrážd Kate Beckettovú, zavíta koncom mája na filmový festival v Zlíne, v Českej republike, kde bude členkou hodnotiacej komisie prihlásených filmov pre deti a mládež. Už teraz sa fanúšikovia Castla a Stany Katic z okolitých krajín dohadujú kedy prídu.

A my samozrejme nie sme výnimkou. Na fóre sme už rozoberali, že by sme sa tam priamo stretli, s pripravenými kartičkami, časopismi či knihami na podpis a nažhavenými foťákmi, pripravenými zachytiť i ten jej najmenší pohyb. Dúfajme, že tam budú mať organizátori aj zdravotnícky personál, pretože sa očakáva odpadávanie veľkého množstva fanúšikov pri pohľade na svoju obľúbenú herečku. Presný dátum, kedy sa zjaví Stana, sa však ešte nevie. Môže to byť deň, môže to byť však celý týždeň.

My sa však už teraz psychicky pripravujeme na jej príchod a zisťujeme kto všetko a kedy príde. Zároveň by sme totiž mohli urobiť československé Castle stretko. Podrobnejšie plánovanie sa samozrejme bude robiť až pred filmovým festivalom, ale ak chcete byť informovaní kedy, čo, ako a kde, nechajte na seba kontakt, najlepšie Twitter alebo email, na ktorý vám pošleme informácie keď sa začne plánovať. Budete tak mať informácie z prvej ruky a neprídete po funuse.

Predpokladám, že nechcete svoj mail, prípadne twitter účet dávať verejne, preto sa môžete prihlásiť tak, že mi napíšete správu s kontaktnými informáciami (mail, twitter účet) na fóre – prezývka je AmyF. Prípadne ma môžete kontaktovať aj cez mail amelia889(at)gmail.com, kde napíšte do Predmetu „Zlín Film Festival“, alebo nejaký podobne rozoznateľný názov. Alebo do tretice cez Twitter, kde je moja prezývka carmerion. Týmito troma spôsobmi sa totiž budú rozosielať informácie.

Upozorňujem, že nezáleží, či ste Slovák, Čech alebo Poliak – to pre tých váhavých, ktorí sa rozhodnú neprihlásiť preto, že toto je slovenská stránka o seriáli Castle.

Zlínsky Filmový Festival je jedným z najstarších a najznámejších filmových festivalov, zároveň s tým karlovarským. Tento rok je to už 51. ročník, ktorý bude trvať od 29. mája až do 5. júna. Významnými hosťami festivalu sú české i svetové hviezdy, ako sú Jiří Menzel, Zdeněk Svěrák, Juraj Jakubisko, Anna Sophia Robb, Christopher Lee, Ornella Muti, Pierre Brice, Michael York, Haley Joel Osment, Gina Lollobrigida, Annie Girardot a mnoho ďalších. Všetky informácie o tomto filmovom festivale nájdete na jeho oficiálnych stránkach zlinfest.cz. Podrobnejšie informácie však budú až v priebehu mája o tom, aký hostia sa zúčastnia a aké filmy sa budú premietať.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (4 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 844 krát, Tagy: , , , , , Pridať komentár
Komentáre (17) Spätné odkazy (0)
 1. Stana a 40 km od mého domu ? Musím jít na vzduch…

 2. A to počkaj ešte keď ju uvidíš… zdravotníci budú mať plné ruky práce :D

 3. Keby som už mal auto :D

 4. ach jaj nemohli by ste ju prinútiť aby prišla do Blavy? do Zlína sa nemám šancu dostať

 5. Ľudia z okolia TN ideme za ňou?:D max 3 ľudí do auta ešte zoberiem :D

 6. Čo som počula, tak okrem Poliakov sa už chystajú aj Nemci, Švajčiari, Kanaďania a Američania prísť. Tiež sa vypytujú kedy v Zlíne presne bude, pretože si chcú zabookovať letenky a hotely :) Zaujímavé, čo dokáže jedná herečka spôsobiť :D

 7. To nie je len herečka to je Stana!! :D

 8. myslím, že organizátori mali šťastnú ruku pri výbere :)

 9. Tak ja tam asi idem s mojimi kamarátmi. Takže ak sa tam bude robiť nejaké stretnutie, dajte vedieť. Už sledujem AmyF na twitteri :D

 10. Draugwen, ok, píšem si ťa :D

 11. mohla by prist aj do Blavy .. lebo do Zelinu sa nedostanem .ano je to super herecka :)

 12. RE: Tibor (TIF)

  No ja som z TN a teoreticky by som isiel, ak sa bude vediet datum a nebudem akurat v praci :)

  Daj mi vediet na manager@tprint.sk

 13. ja by som sla stebou ak by sa dalo :) ja som sice s KN ale to by sme vyriesili este ..ak by ti to nevadilo :)

 14. ale nie aj tak by ma nepustili :)

 15. pokud by jel někdo z Prahy, tak bych ho mohla vzít k sobě do auta, nemam žádný kámoše co by chtěli jet do Zlína.
  AmyF: dala jsem si tě sledovat na Twitteru,ale moc tam nechodím, dala bys mi pak prosím nějaké info na eliska12@centrum.cz. Moc děkuji :-)

 16. ellie, jasné, videla som. Tak ti napíšem na oboje :)

  Predpokladám, že to začneme riešiť budúci týždeň, keď mi oficiálne skončí tento zhon, lebo teraz nestíham ani sledovať novinky na webe Zlín festu :)

 17. Jsi zlatá, moc děkuji :-)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód