Castle-sk.com
29Apr/112

Horúce dni v Los Angeles – AKTUALIZOVANÉ!

3x22

Ubehli tri týždne a čoskoro nás čaká nový Castle s časťou 3x22 To Love and Die in LA. Počas dlhej vysielacej odmlky sa vyrojilo toľko spoilerov, videí a fotiek, že tento článok bude pekne dlhý. Ak ste však chodili na fórum, väčšinu z týchto vecí ste už určite videli.

Doplnená lepšia verzia druhého promo videa a nová ukážka!

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Čím však začať? Fotkami z natáčania? Asi nie, začnem teda od najnovších informácii. K dispozícii máme dve americké promo videá, avšak žiadne kanadské, ktoré sa zvyčajne viac zameriava na vzťah Castle-Beckettová.

Čaká nás časť plná slnka, piesku, vody a Beckettovej v letnom oblečení a plavkách. Castle s Beckettovou sa vydávajú napriek zákazu do Los Angeles za vrahom, ktorý v New Yorku zastrelil jej bývalého mentora Mika Royca. Vyšetrovanie na vlastnú päsť ich zavedie na kalifornské pláže ale i do hotelového komplexu. Počas toho všetkého stihnú navštíviť natáčanie Heat Wave, kde sa stretnú s filmovými predstaviteľmi Ryana a Esposita. Toto duo využijú ako pomocníkov pri vyšetrovaní, aby im pomohli vyriešiť prípad. Ale čím viac sa blížia k vrahovi, tým viac Castle premýšľa nad tým, či Beckettovej ide o spravodlivosť, alebo pomstu.

V tejto časti si vo vedľajších úlohách zahrajú Gene Simmons (spevák skupiny Kiss), Dominic Purcell (Prison Break), D.B. Sweeney (The Event, Ľadové ostrie) a Jason George (Off The Map).

Ausiello a ďalšie stránky, ktoré vypúšťajú spoilery k nadchádzajúcim častiam informovali, že Castle a Beckettová budú ubytovaní v jednej izbe – a hádajte ktorej. Beckettová si samozrejme užije luxus, na aký je Castle zvyknutý. Každý fanúšik očakáva, že sa medzi nimi niečo stane, aj keď Beckettová bude spať v druhej izbe. Ako sám Marlowe napísal, Beckettová „nad tým uvažuje a zvažuje“.

Beckettová je privolaná k vražde Mika Royca, bývalého mentora, s ktorým sme sa stretli v časti 3x03 Under The Gun. Lanie jej podáva predbežnú správu o tom, že Royce bol postrelený do nohy a pravdepodobne mu to zlomilo kosť. Snažil sa utiecť pred vrahom, ale očividne sa mu to nepodarilo. Vo vrecku mu Lanie našla letenku z Los Angeles do New Yorku. Tam sa presťahoval po strate licencie lovca odmien. Na Castlovu otázku kedy s ním naposledy hovorila Kate odpovedala, že keď ho zatýkala (3x03).

Ryan prešiel zoznam pasažierov z Los Angeles a našiel jedno meno, ktoré bolo podozrivé. Jeho identita je úplne nová a použil meno postavy Roberta De Nira z „Heat“. Očividne to je ich vrah, ale hneď po vražde odletel zase do L.A.

Beckettová žiada kapitána, aby ju poslal do „mesta anjelov“ a mohla tak oficiálne vyšetrovať vraždu Royca. Kapitán to však odmieta na základe nedostatku dôkazov. Nestačí mu ani Castlove komentovanie 6-hodinovej návštevy New Yorku a falošná identita podozrivého. Nepomôže ani zanietené obhajovanie toho, že polícia v Los Angeles nehne ani prstom a čím viac čakajú, tým chladnejšia stopa bude. Bohužiaľ, u kapitána nepochodia.

Beckettová nepočúvne kapitána a s Castlom sa vydáva do Los Angeles, kde vyšetrujú vraždu na vlastnú päsť. Tento krát sa však nemôže schovať za odznak a musí sa spoľahnúť na ochotu vypočúvaných, aby jej zodpovedali nejaké otázky.

Navštevuje dom Gena Simmonsa, speváka skupiny Kiss, kde Royce dočasne prespával v dome pre hostí. Mike a Gene sa stretli po tom, čo sa spevák dostal do problémov a Royce mu pomohol sa z nich vysekať. Mike po presťahovaní do Los Angeles začal pomáhať ľuďom. Vraj v tom bol celkom dobrý. Nedávno pomáhal nejakému peknému dievčaťu, ale Gene si na meno nevedel spomenúť. Mal však jej fotku v dome. Len čo sa vytratil z dosluchu, Castle poznamenal, že sa kedysi zaňho prezliekal na Halloween. Na čo Beckettová zareagovala, že ona tiež.

Castle a Beckettová navštevujú natáčanie Heat Wave. Castle sa zatiaľ zoznamuje a rozpráva sa s predstaviteľmi filmového Ryana a Esposita. „Ryan“ sa Castla spýta, čo poháňa Ryana v tom, že sa stal policajtom. Castle však jednoducho odpovedá, že je to poliš, takže je to jeho práca.

Beckettová sa vracia s novými informáciami, že naša záhadná dievčina z ukážky s Genom Simmonsom, Violet, sa dnes neukázala v práci. Očividne sa podieľa na natáčaní reklamy a nikdy by si nenechala ujsť takú príležitosť. Vtom zbadá Beckettová „Ryana“ a „Esposita“ a úplne ju to vyvedie z miery. Pred nimi poznamená, že vyzerajú super, ale len čo zájdu s Castlom za roh, poznamená, že je to čudné.

Castla a Beckettovú prichytia strážnici z losangelskej polície vlámať sa do bytu, pravdepodobne Violet, ktorú tam hľadali. Strážnici čakali na detektíva z oddelenia vrážd, ktorý si prisadne k stolu. Beckettová hneď začne ich obranu slovami, že ide o veľké nedorozumenie. Detektív sa však nedá a spýta sa ich, či odomknutie zámku alebo nelegálna návšteva toho domu. Castle povie, že je z newyorskej polície ale to detektív už samozrejme vie. Nemôže si dovoliť, aby mu zbehlá policajtka a jej tieň pobehovali po meste a porušovali zákon kvôli šialenému honu za spravodlivosťou. Nechystá sa ich síce zatknúť, ale má pre nich pripravené niečo horšie. Keď dá mobil na hlasný odposluch, ozve sa nahnevaný kapitán, ktorý ich oboch zvozí ako malé deti. Beckettová totiž mala byť na dovolenke, ale namiesto toho odletela do Kalifornie za vrahom. Castle sa snaží odľahčiť napätú situáciu vtipnou poznámkou o rezervácii na večeru, ale kapitánovi to len zdvihne adrenalín a poznamená, že pre Castla je to všetko len jeden veľký vtip a ako by sa mu páčilo prenasledovanie Beckettovej, keď bude robiť ochranku v nejakom nákupnom centre. Prikáže im, aby sadli na prvé lietadlo a vrátili sa domov.

NOVÁ UKÁŽKA!!!

Castle a Beckettová sa večer zhovárajú v hotelovej izbe. Castle sa odhodlá a prezradí Kate čo si o nej myslel, keď ju prvý raz stretol – že je záhadou, ktorú nikdy nevyrieši. Aj teraz po toľkom strávenom čase s ňou je ohromený nad jej vnútornou silou, srdcom a krásou. Beckettová mu tiež zloží kompliment, keď mu povie že tiež nie je na zahodenie. A práve vo chvíli, keď už všetci čakáme a nakláňame sa bližšie k obrazovke, že sa medzi nimi niečo stane, Beckettová sa rozhodne ísť spať. Len čo sa však za ňou zavrú dvere, obaja čakajú, či si to ten druhý nerozmyslí a neposunie tak ich vzťah o krok dopredu.

Ďalej sa nedávno zjavili promo fotky, ktoré sme v týchto ukážkach alebo promo videách nevideli.

Castle a Beckettová navštevujú natáčanie Heat Wave v štúdiu, kde pracuje aj ich nezvestná svedkyňa. Po uliciach Los Angeles sa budú preháňať v takomto krásnom červenom Ferrari California, ktoré bude šoférovať Castle. Toho konečne po troch sériách uvidíme za volantom. Tiež si myslíte, že na začiatku urobí nejaký trapas? :D

Na natáčaní sa stretnú s filmovými predstaviteľmi Ryana a Esposita, ktorí budú úplne iní než ich predlohy.

Castle a Beckettová vypočúvajú securiťáka. Beckettka tu vyzerá ako prísna pani profesorka. Už len ukazovátko do ruky a môžeme sa preniesť do Domu bolesti Lady Ireny 2x16 The Mistress Always Spanks Twice.

Castle a Beckettová navštevujú dom, v ktorom mal bývať Royce. Až tam zisťujú, že dom patrí členovi slávnej skupiny Kiss – Genovi Simmonsovi. Royce mu pomohol v ťažkých časoch a Gene sa mu odmenil strechou nad hlavou. V ukážke bolo spomenuté, že tentoraz pomáhal nejakej dievčine a odišiel do domu po fotku. Jej fotku môžeme vidieť v Castlových rukách na predposlednej fotke, zatiaľ čo Beckettová sa tam hrá s mobilom.

To by boli tie oficiálne zdroje spoilerov. Keď sa však natáčala táto časť v Santa Monice, mohli sa na ňu prísť pozrieť aj fanúšikovia. A to sa samozrejme neobišlo bez fotiek a videí.

V tomto videu je vidno, ako LAPD zatýka nejakého chlapíka a Beckettová beží k bielej dodávke, kde zatýka vodiča. Je celkom zaujímavé pozorovať, koľko ľudí musí utekať s kamerou :)

Na tomto videu je vidieť, ako Nathan rozosmial Stanu. Bohužiaľ, my sa ten vtip asi nikdy nedozvieme.

Tá bielosť trička pekne oslepuje. Ale som rada, že Beckettovú obliekli do takýchto vecí. To obyčajné tričko jej úplne sedí. Opäť natáčajú tú scénu, kde Beckettová zatýka vodiča, ale tentoraz čakajú. Takže sa Stana oprie a pekne usmeje :D

Vyzerá to tak, že sa Ryan a Esposito v New Yorku zapletú do prestrelky. Táto scéna sa musela natáčať dvakrát kvôli štekajúcemu psovi.

Okrem videí sa samozrejme zjavila hromada fotiek, ktoré vlastne ani nepotrebujú komentár. Okrem teda toho, že je medzi nimi aj narodeninová fotka Nathana a Stanina torta pre neho.

Zdá sa, že táto epizóda bude nabitá akciou. Ako však chcú dať dohromady toľko vecí? Pravdepodobne vystrihnú nejaké očakávané scény, ako sa nám stalo v 3x13 Knockdown, keď nám vystrihli scénu Castlove stretnutie s otcom Beckettovej. Čaká nás vražda Royca, Dominic Purcell si zahrá filmového producenta, ktorý by mal byť nejako zapletený do vraždy, D. B. Sweeney si zahrá detektíva z oddelenia vrážd, ktorý sa bude nášmu dynamickému duu pliesť pod nohy (alebo naopak?) a Jason George, ktorý skríži cestu Beckettovej a Castlovi počas vyšetrovania. To však nie je všetko, obaja navštívia Gena Simmonsa v jeho dome, obaja navštívia natáčanie Heat Wave. Vyšetrovanie začne v New Yorku, kde prídu na miesto činu. Potom musia nájsť vraha, ktorý odletel do L.A., takže Beckettová musí požiadať kapitána o povolenie. A keďže nepovolí odlet, vezme si dovolenku. Potom nás čaká let, ubytovanie a jedna hotelová izba pre Castla a Beckettovú. Ďalej nás čaká vyšetrovanie v Los Angeles, jazda Ferrarim z miesta na miesto a očakávame plavky a bazén – a to dokonca dvakrát!

Tak či tak, čaká nás toho veľa. Neostáva nám nič iné, iba sa tešiť na utorok, kedy budeme mať túto časť k dispozícii aj my.

Zdroj: buddytv.com, tumblr.com, youtube.com, tvovermind.com, spoilertv.com, prphotos.com, twitter.com, castlespoilers.blogspot.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (6 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Komentáre (2) Spätné odkazy (0)
  1. Prosim ako sa vola ta piesen co sa hra ked beckettova ide von z bazena??

  2. Sloan – The Other Side
    Vo fore (download sekcia) je na to celá téma.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód