Castle-sk.com
4Feb/112

Ukážky z 3×14 Lucky Stiff

3x14 Lucky Stiff

Už sa nám to pomaličky blíži a novú časť 3x14 Lucky Stiff uvidíme už za pár dní. A rozhodne sa budeme mať na čo pozerať! Po týždňovej pauze a abstinencii akýchkoľvek videí nám stanica ABC pripravila prekvapenie a konečne vypustila do sveta 5 nových ukážok!

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Brutálna vražda víťaza lotérie privedie Castla a Beckettovú k podozrivým, ktorí závideli a boli nahnevaní na obeť, ktorá sa zrazu presťahovala z chudobinca do penthousu (drahý strešný byt v USA). Zatiaľ čo si policajti na okrsku predstavujú čo by robili s výhrou z lotérie, Martha zápasí so skutočnosťou, že zrazu zdedila peniaze, o ktorých si myslí, že si ich nezaslúži.

Upútalo vás promo video? Čaká nás omnoho viac! ABC by určite nevypustilo do sveta všetky svoje karty. A keďže už len v promo videu sú výborné scény, ukážky sú ešte lepšie. Nebudem vás samozrejme dlho naťahovať.

Na rapujúceho Castla sa budeme musieť asi psychicky pripraviť. Okrem iného to vyzerá tak, že obeť si najala týchto dvoch týpkov na to, aby trošku postrašili drogového dílera, ktorý zásoboval dcéru obete. Všetko klape ako hodinky, až kým sa vonku neozve ohlušujúci výbuch. Žeby nás čakal pomstychtivý díler, ktorý z pomsty podpáli auto týchto raperov?

V byte je nájdené telo čerstvého výhercu lotérie, ktorý podľa Castla prepadol nákupnej horúčke, čo je veľkou chybou zelenáčov. Beckettová na to poznamená, že Castle hovorí z vlastnej skúsenosti. Beckettová sa priblíži k telu a hneď z prvého pohľadu na vstupnú ranu usúdi, že vedľa tela neleží vražedná zbraň, pretože by mal v srdci omnoho väčšiu dieru. Patologička Lanie Parishová tak vyhrá stávku s Espositom, keďže Beckettová to hneď zbadala.

Castle vyzvedá od Beckettovej, či by dala výpoveď, keby vyhrala také peniaze. Beckettová si ale nevie predstaviť čím iným by mohla byť. A preto jej Castle hneď príde na pomoc a vymyslí jej výborné zamestnania – supermodelka, neurochirurgička alebo americká gladiátorka. Lenže sen Beckettovej je prostý – vyriešiť prípad a naložiť sa do teplej vane.

Castle a Beckettová sa chystajú na tajnú operáciu do klubu. Zastavia sa ešte v byte Castla, aby sa prezliekol a vzal si kľúče. Len čo Beckettová prekročí prah bytu, Martha sa jej spýta či idú s Castlom na rande. Zaujímavé je, že Beckettová sa nijak zvlášť nebráni tej predstave (ako to bývalo kedysi) a len na vysvetlenie dodá, že idú na tajnú misiu. Martha v tom čase zápasí so skutočnosťou, že jej nebohý snúbenec jej odkázal peniaze. Chcela ich vrátiť jeho deťom, ale tie si ich nechceli vziať. Tak sa teraz musí rozhodnúť čo s nimi a zatiaľ neprišla na nič, čo by nevyznelo sebecky. Beckettová jej teda prezradí, že jej niekto raz povedal, že peniaze nemenia človeka a Martha by mohla urobiť s peniazmi niečo, čo by si uctilo jeho pamiatku. Castle v tej chvíli stojí za nimi a všetko počuje a tak sa rozhodne vstúpiť a prerušiť ich. Zaštrngá kľúčikmi a Beckettová je rozhodnutá šoférovať. Castle však prednesie prednášku o tom, že sa jedná o Ferrari a Beckettová mu jednoducho tie kľúče vytrhne z ruky.

Beckettová a Castle sa vydávajú na tajnú operáciu do klubu. Beckettová sa snaží pomocou svojich ženských predností vymámiť z chlapa niečo na menšie povzbudenie. Samozrejme, že sa jej to podarí, veď kto by jej odolal? Zloží dvoch chlapov a vystrčí ruku ku Castlovi, ktorý by jej najradšej podal Martini, no ona by radšej putá.

Zdroj: tvovermind.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 480 krát, Tagy: , , , , , , , Pridať komentár
Komentáre (2) Spätné odkazy (0)
  1. neskutočne videa… hlavne to poslednéé..:DDDD

  2. presne tak pri tom poslednom som skoro umrela od smiechu


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód