Castle-sk.com
12Jan/119

Spoilery k ďalším častiam

Kate Beckett

Na fóre som spomínala, že mám pre vás pripravené nejaké tie spoilery, čo som sa dozvedela. Nechcela som byť až taká zlá a nechať vás čakať dlhšie. Myslím, že zopár z vás to ocení, nech vám aj nejaké tie nechty ostanú. Budete ich totiž tieto dva týždne určite potrebovať.

POZOR! Článok obsahuje spoilery!

Tentoraz sa povenujeme aj častiam po už toľko spomínanej časti 3x13 Knockdown. Za chvíľu z nej budeme vedieť viac, než je vôbec možné. No ale to nám samozrejme nebráni podeliť sa o promo video k 3x13. Na túto novú časť si však budeme musieť počkať až dva týždne. Nasledujúci pondelok bude v USA opakovanie 3x06 3XK.

Nie je nič nebezpečnejšie, ako vrah s odznakom... takto začína dynamické promo s ešte dynamickejšou hudbou na pozadí, ktoré nám prináša náhľad do diania v novej časti, v ktorej sa dozvieme nové fakty o vražde Beckettovej matky a vďaka ktorým sa prípad posunie zase o krok ďalej.

Keď sa detektív konečne rozhodne prehovoriť o vražde, vyhľadá detektívku Beckettovú, ktorá na stretnutie prizve i Castla. Castle stál po jej boku už v minulosti a dokonca jej pomohol posunúť prípad ďalej. Lenže tentoraz siahajú nitky až na vysoké miesta a tie sa len tak ľahko zosadiť nedajú. Detektív je priamo na stretnutí zastrelený pred očami našej vyšetrovacej dvojky. Beckettová tak prišla o jedinú stopu, ktorá mohla viesť k zatknutiu vraha. Možno ale vyšetrením popravy detektíva nájde ďalšie vodítko.

Provokovať Beckettovú sa nevypláca, najmä keď sa jedná o jej matku. Urážku ako bola veľmi chutná (vo význame sexi apod.) nemohla len tak prehliadnuť, a tak budeme svedkami lietajúcich podozrivých vo vypočúvacej miestnosti. Poviem vám, táto naša chudá dievčina má teda parádnu silu v rukách! Rozmlátiť zrkadlové sklo, ktoré oddeľuje vypočúvaciu miestnosť od pozorovateľne, to chce guráž.

Fyzický útok na podozrivého je zakázaný, preto pravdepodobne Beckettovú suspendujú. Vďaka tomu budeme mať možnosť vidieť jej nový byt. Niekto si lepí na okná vianočné ornamenty... Beckettová si lepí podozrivých a poznámky k vraždám. Krok po krôčiku sa s Castlom po boku blíži k vyriešeniu kto stojí za vraždou jej mamy.

Upozorňujem, že po 19. sekunde sa nepozerajte, ak nechcete vidieť a vedieť nič o bozku, ktorý sa v tejto časti odohrá. Preskočte až na 23. sekundu, kde Beckettová konštatuje tu zomrela moja mama.

Zaujímavé, ako môže tak málo odhaliť tak veľa. Ak máte chuť, pridajte sa k nám na fore v diskusii a vymýšľaní možných i nemožných teórií.

To by bolo asi tak všetko, čo sme sa zatiaľ dozvedeli k nasledujúcej časti. Teraz už prejdeme k tým spomínaným spoilerom k ďalším častiam. Ale najskôr ešte taká menšia odbočka: ABC pred pár dňami oficiálne potvrdilo 4. sériu pre seriál Castle, ktorej sa dočkáme v jeseni.

Producentka Laurie Zaks nedávno prezradila, že fanúšikovia sa môžu v marci tešiť na časť, ktorá skladá poklonu dňom Nathana Filliona v neumierajúcom seriáli One Life to Live. Táto časť sa bude volať One Life to Lose a Castle s Beckettovou budú vyšetrovať smrť slávnej a populárnej seriálovej hviezdy. Ako spomína Laurie Zaks, „predstavte si tie možnosti hereckého obsadenia!“

Ďalším veľkým spoilerom je, že jedna epizóda sa bude odohrávať v Los Angeles. Iróniou je, že celý seriál sa vlastne v Los Angeles natáča, ale to nám predsa vôbec nevadí. Množia sa teórie o možných scenároch, ktoré sa odohrajú. A väčšina z nich zahŕňa trojuholník osôb Richard Castle, Kate Beckettová a (čuduj sa svete) Natalie Rhodesová, ktorá je predstaviteľkou filmovej Nikki Heat. S tou sme už mali tú česť stretnúť sa v epizóde 3x11 Nikki Heat. Ak chcete o týchto teóriách vedieť viac, navštívte forum, rada sa o ne podelím. Laurie Zaks prezradila, že „Castle pocestuje do LA s Beckettovou, aby si pozreli filmovú adaptáciu Heat Wave... a Beckettová sa stane terčom sériového vraha“.

Vo februári, konkrétne 21. a 28., nás čaká dvojepizóda s agentom FBI, ktorý sa snaží chytiť teroristu, ktorý drží newyorskú políciu v pozore. Zdá sa vám to povedomé? No áno, Dana Delany, ktorá si zahrala agentku FBI Shawovú v dvojepizóde 2x17 a 2x18, je nezabudnuteľná. A priznajme si to, tieto dve časti boli bombové... a to doslova. Čo nás teda čaká v týchto februárových? Šarmantného agenta FBI Erica Fallona si zahrá herec Adrian Pasdar, ktorý je známy najmä zo seriálu Heroes, kde si zahral Nathana Petrelliho.

Na záver ešte krátke info o časti 3x16, ktorej názov ešte nie je známy: Beckettová povedie vyšetrovanie vraždy taxikára.

Zdroj: abc.go.com, twitter.com, tvline.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 353 krát, Tagy: , , , , , Pridať komentár
Komentáre (9) Spätné odkazy (0)
 1. :D :D …jé. Taková škoda. Jsi uveřejnila všechno, co jsem před tebou pečlivě ukrývala a navíc máš ještě jednu věc navíc :D

 2. tak na tu cast odohravajucu sa v LA sa velmo tesim… baby, viete – co z toho vyplyva.. ubytovanie v hotely :) :) sami dvaja… jujjj

 3. Ivet, čo mám navyše? :D Vidíš… musíš ma včas informovať, ja som zásobáreň :D

  xmalinka, a to si ešte nepočula tie teórie, ktoré sa okolo toho množia… jedna lepšia ako druhá. zahŕňa to milostný trojuholník, vraždu, triler… :D

 4. Ty poslední dva řádky. Taxikář :-)

 5. Eh, k tomu viem aj mená postáv – samé mená z blízkeho východu :D

 6. ja neviem, ci citam tie komenty len medzi riadkami,.. ale neviem o ziadnych teoriach… :D

 7. To preto, že ich neprezradím verejne, ale na fore :D Predsalen… sú to teórie. A keď si ich nikto na fore nepýta, nemám dôvod ich zverejňovať :D

 8. neskutočne sa teším na tento diel..:) zohnala som snaď všetky info len aby som vedela ako to dopadne.. :D Ďakujem že ste a že pridávate novinky tu aj na Twitteri..:)

 9. To by si mala ísť rozoberať na forum s nami teórie, potom bude tvoja nedočkavosť už nevydržateľná :D
  Novinky na FB a Twitter oznamujeme okamžite po zverejnení článku, takže máte info v reálnom čase :)


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód