Castle-sk.com
25Dec/104

Tvorcovia seriálu to balia!

Áno, čítate správne. Tvorca seriálu Castle Andrew Marlowe a scenáristka Terri Miller sa to rozhodli zabaliť. Žeby to bolo postupne sa znižujúcou sledovanosť? Čítajte ďalej!

Ale kdeže, len vás trochu naťahujem. Jediné, čo títo dvaja ľudkovia balia, sú kufre. Nie že by si balili nadobro tých zopár slivák čo majú a plánujú sa odsťahovať niekam mimo USA, ale robia si iba taký malý výletik. Chcete vedieť kam? Nie, nie, tej informácie sa len tak ľahko nevzdám!

Začiatkom decembra bol Andrew Marlowe v Singapure, v juhovýchodnej Ázii. Však čo by robil doma? Ameriku už pozná a niet nad exotického Mikuláša. Je zaujímavé, že tento mestský štát ma ako hlavný úradný jazyk angličtinu.

Obaja pravdepodobne strávili vianočné sviatky doma, ale teraz sa rozhodli zaletieť si do Európy. A kamže to letia? No k našim českým susedom. Rozhodli sa prezrieť si ich hlavné mesto. Uvidíme, či nám zverejnia nejaké fotky alebo sa rozhodnú urobiť si takú malú odbočku a prísť aj na Slovensko.

Po európskom letiskovom fiasku je aj dosť možné, že sa nakoniec obaja zaseknú niekde na najväčšom britskom letisku Heathrow a neuvidia nič. Alebo sa zaseknú priamo v Prahe, pretože Terri Miller spomínala, že čítala v novinách o krutej pražskej zime s teplotami pod bodom mrazu. Vraj Praha najmenej 100 rokov nepamätá takú tuhú zimu. K tomu mi napadá len „Vážne? Lebo u nás nastala predčasná jar a lyžovať sa dá len na blate.“ Teda minimálne na severe stredného Slovenska. A veď je to sever, mal by tu byť sneh, no nie?

No a keď už sa tu venujeme toľkému zemepisu, nedá mi nespomenúť, že Seamus Dever strávil svoje voľno s manželkou na Havaji. Ale to vy už predsa viete, však? Tak ale mám ďalšiu zemepisnú dovolenkovú udalosť: Jon Huertas strávi 1. sviatok vianočný v Dominikánskej republike.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 469 krát, Tagy: , , , , , , , , , Pridať komentár
Komentáre (4) Spätné odkazy (0)
  1. Prestala som dýchať ….Máte ma na svedomí ! :D :D:D

  2. Sorry :D Ale ak ťa to poteší, ja som prestala dýchať pred chvíľou, keď som zbadala jeden spoiler z 3×13 :D Idem ja radšej do fora… :D

  3. Aký spoiler?.. asi idem i ja :D

  4. Bré ráno, brú noc. Dúfam, že si spomeniem čo som vám to chcela zaspoilerovať :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód