Castle-sk.com
24Dec/103

Šťastné a veselé sviatky

Merry Xmas

Keďže nie všetci oslavujú Vianoce, za celý tím autorov tejto stránky by som vám všetkým chcela popriať šťastné a veselé sviatky, Chanuku i Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom, čo najmenej rybacích kostí v krku (Kuracích by bolo čudné asi spomínať, nie? Také tam asi ani nenapcháte.) a rodinnú pohodičku na gauči pri pozeraní každoročnej klasiky v podaní Tři oříšky pro Popelku alebo vlastnej reprízy Castla.

Je síce len krátko (áááále čo, hodina hore dole) po polnoci, ale už aj tak sa ráta dnešok za Štedrý deň. Ešte šťastie, že ten klasický každoročný zhon začne až za pár hodín. A aby ste sa trochu odreagovali od Vianoc ( :D ), pridávam vám vianočné video s Castlom a Beckettovou. Berte to ako taký menší vianočný darček pre všetkých, pretože si ho môžu pozrieť aj neangličtinári. Do videa som vložila titulky a musím vás upozorniť, že sa naozaj jedná len o fan video, hoci mnoho ľudí by si želalo aby bolo skutočné.

Vytvorila ho šikovná Britka, ktorú na youtube nájdete pod menom sweetevangeline (originálne video), ktorá sa stala fanúšikom týždňa na oficiálnej stránke Stany Katic. Toto ocenenie si naozaj zaslúži!

Zdroj: youtube.com

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 178 krát, Tagy: , , , , , , Pridať komentár
Komentáre (3) Spätné odkazy (0)
  1. Veľmi veľmi podarené video !! :) klobuk dole :)

  2. pridavam este jedno video od nej, super je spravene uz som si ho aspon 5 krat kukla za sebou :) http://www.youtube.com/watch?v=tve5x7j0Y8E

  3. Myslím, že sweetevangeline si zaslúži osobitý článok :D


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód