Castle-sk.com
31Dec/100

Kde sa zdržujú naši herci?

Akosi som sa pozabudla s novými bleskovkami. A keďže ste sa nesťažovali, ani sa mi moc nechcelo. Prinášam vám však zopár informácií o vianočných dovolenkových destináciách našich skvelých hercov a tvorcov.

Nathan FillionStana Katic sa počas vianočných sviatkov neozývajú. Mám však informácie, že Nathan kamsi odletel na dovolenku. Seamus Dever bol na Havaji so svojou manželkou (už sa aj vrátili) a Jon Huertas odletel na pláže Dominikánskej republiky, kde si teraz užíva slnko a more. Dokonca sa s nami podelil o fotku.

Tvorcovia Andrew MarloweTerri Miller sa v tomto čase zdržujú v Prahe. Navštívili tam rodinu a pred pár dňami si boli prezrieť Pražský hrad, pochutili si na guľáši s knedľou a pive (len menujem čo spomínali na Twitteri, do taniera som im nepozerala). Okrem toho je pre nich poriadne chladno, -5°C teploty a husté sneženie asi dlho nezažili. Tak mi napadá, že kto im teda písal ten text do časti so zavraždenou Češkou. Mali tam totiž chybu :)

Terri Miller je očividne v Prahe prvý raz, žení sa jej tam syn. Neostáva nám nič iné, iba mu pogratulovať k nájdeniu tej pravej a popriať im obom veľa šťastia a vykročenie tou správnou nohou do manželstva.

Autor: AmyF

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (1 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 107 krát, Tagy: , , , , , Pridať komentár
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Žiadne komentáre.


Pridať komentár


Žiadne spätné odkazy.

kód