Castle-sk.com
2Apr/10Off

Hľadáme redaktorov

redaktor_article

Všetci môžeme sledovať ako seriál Castle napreduje a je neustále populárnejší. Náš web sa tiež čím ďalej tým viac rozrastá. Keďže sa v našom tíme našli nejaké voľné miesta, radi by sme ich ponúkli niekomu, kto by mal o to záujem.

V úvode som už vlastne všetko zhrnul. Castle-sk tím plánuje rozšíriť svoje rady o nových redaktorov. Ak máte o seriál záujem a máte v seriáloch určitý prehľad  radi Vás privítame. Naše požiadavky sú nasledovné.

  • Znalosť anglického jazyka
  • Ochota spolupracovať
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Približne toto by sme očakávali od nášho nového redaktora alebo redaktorky. Každý prejde určitým skúšobným obdobím. Určite zaručíme spoluprácu na veľmi dobrej úrovni. Stanete sa súčasťou dynamického tímu a objavíte svoje klady a niekdy samozrejme aj svoje nedostatky. Keďže sme neziskoví, nemôžeme momentálne ponúkať nejaký honorár v podobe finančných prostriedkov. Vytvoríme Vám na stránke váš osobný účet, vo fóre získate hodnosť redaktora a prístup to VIP sekcie. Nebudete mať stanovený počet článkov, ktoré musíte odoslať alebo spracovať. Predsa len je to zatiaľ dobrovoľná spolupráca. Rád by som ešte spomenul tvorbu slovenských tituliek. Pokiaľ by mal niekto záujem pridať sa, má dvere otvorené.

Ak máte záujem, prosím píšte na  mail verde@castle-sk.com

Stručne napíšte niečo o sebe a budeme vás kontaktovať. Skúsenosti s takouto prácou budú len prínosom.

Ďakujeme, tešíme sa na Vás.

Tím castle-sk.com

Autor: Verde

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 6 krát, Tagy: , , , , Komentáre vypnuté
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Prepáčte, ale formulár na pridávanie komentárov je momentálne uzavretý.

Spätné odkazy sú vypnuté.

kód