Castle-sk.com
17Feb/10Off

Ste tu nový ?

Pomoc

Ste u nás po prvý krát? Príde vám stránka neprehľadná? Nemôžete nájsť práve to čo hľadáte? Tento článok je práve pre vás.  užitočné informácie ako začať, čo kde nájdete a čo vám ponúkame.

Kde nájdete to čo hľadáte?

Pravdepodobne ste tu preto, že ste fanúšikom seriálu Castle alebo tiež známy ako Vtierka Castle. Registrácia na stránke nie je potrebná pre pridávanie komentárov alebo sledovanie čo sa na stránke deje. Ale na druhej strane to vidím ako určité obmedzenie. Nemôžete prispievať do fóra a zapojiť sa tak do slovenskej komunity fanúšikov tohto seriálu.

Výhody registrácie?

Samozrejme! Je ich hneď niekoľko. Registráciou na našom fóre získate ďalšie možnosti. Len pripomínam, že registrácia na hlavnej stránke možná nie je a tým pádom si vytvárate účet platný len pre fórum. Ak máte záujem prispievať na hlavnej stránke, nie je nič jednoduchšie. Na to slúžia komentáre pri každom publikovanom článku. Rád by som popžiadal novo registrovaných užívateľov fóra aby navštívili tému s pravidlami. Neradi by sme tu mali užívateľov, ktorí ich nebudú dodržiavať. Registráciou taktiež získate prístup do sekcie download epizód, kde nájdete odkazy na stiahnutie jednotlivých epizód alebo kompletných sérií. Ak už ste členom nášho fóra, neváhajte a zapojte sa do diskusií, ktoré práve prebiehajú, či už je to všeobecná diskusia o seriáli, diskusia o novinkách, hercoch, postavách, jednotlivých epizódach alebo dokonca vašich iných obľúbených seriáloch. Pre voľnú diskusiu takmer o všetkom možnom (s mierou) máme fórum všeličo.

Orientácia na stránke v skratke

Hlavným prvkom horizontálne menu, cez ktoré sa preklikáte takmer všade kam potrebujete - info o seriáli, rozobraté jednotlivé epizódy, profily postáv, sekciu pre titulky a galériu obrázkov. Momentálne pracujeme na doplnení stránky, ktorá bude v krátkom čase kompletná. Taktiež naše bannery, prostredníctvom ktorých môžete našu stránku podporiť ak máte možnosť umiestniť banner alebo ikonku na vašu stránku. nezabúdajte na RSS čítačku , pomocou ktorej môžete odoberať obsah našich článkov bez toho, aby ste stránku navštívili. Myslíme aj na komunity a sociálne siete, ktorých odkazy neustále nájdete v bočnom paneli napravo - Twitter a Facebook. Zobrazujeme aj naše partnerské stránky, ak máte záujem o výmenu odkazov, jednoducho nás kontaktujte. Na pravej strane máte tiež prehľad najnovších komentárov k článkom, priebeh a stav prekladu titulkov, odpočet času do vysielania ďalších epizód a ankety.

Ešte v krátkosti k článkom. Ako som spomínal nemusíte sa registrovať pre komentáre, jednoducho vyplníte email, meno a môžete pridať komentár. Pri každom článku máme aj súvisiace články aby ste nemuseli listovať v archíve, preklik na predchádzajúci článok vám umožní navigácia pod komentármi. Každý článok si môžete vytlačiť, exportovať do PDF a tým ich aj archivovať, alebo jednoducho dať vedieť známenu cez email, facebook alebo inú sociálnu sieť.

Titulky, kedy a kde?

V prvom rade by som chcel poďakovať nášmu prekladateľskému tímu v zložení: k0s3k, entity, jeminemi a Dajo, ktorí pre Vás pripravujú pravidelne nové titulky, ale pracujú aj na doplnení titulkov starších dielov. Titulky budú k dispozícii každý štvrtok alebo piatok večer po odvysielaní časti v pondelok. Anglické titulky bývajú k dispozícii v utorok  večer alebo až v stredu ráno. Vždy sa snažíme aby boli čo najrýchlejšie, lenže každý máme aj iné povinnosti. Ak by mal niekto záujem pomôcť, neváhajte a kontaktuje administrátora.

Zhrnutie

V prvom rade ďakujeme vám, že navštevujete naše stránky. Vo fóre sú založené témy ak máte nejaké pripomienky pre vedenie na zlepšenie stránok, vyjadrenie čo sa vám páči a čo sa vám nepáči. Prípadne na ohlásenie chýb ktoré ste objavili alebo ak by ste nás chceli pochváliť. V mene celého tímu, ktorý sa stará o tieto stránky vám chcem popriať príjemný pobyt na týchto stránkach.

Tím castle-sk.com

Autor: Verde

Zdieľajte s priateľmi!

Podobné články

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Zatiaľ žiadne hodnotenie)
Nahrávam ... Nahrávam ...
Prečítané 17 krát, Tagy: , , , Komentáre vypnuté
Komentáre (0) Spätné odkazy (0)

Prepáčte, ale formulár na pridávanie komentárov je momentálne uzavretý.

Spätné odkazy sú vypnuté.

kód